Характеристика
Рама Алюмінієва 17
Виделка ZOOM 375A 26 Сталева<br>
Кермова колонка HT-301, сталь 10 шт., 28.6× 44, H:14mm,
Винос Zoom TDS-C41- 8, ALLOY, E:90, 10°
Кермо Zoom MTB- AL- 153TP, Алюмінієвий, ширина — 600, 2.6T
Манетки Shimano ST-EF51 21 швидкість
Гальма V-Brake
Передня перекидка Shimano FD-TY-10 3sp
Задня перекидака Shimano RD-TZ50 7sp Tourney
Цепь KMC C50
Шатун Cyclone CTL3- 3245P7S5, 1/ 2″× 3/ 32″, 24/ 34/ 42T Сталь
Підсідельний штир ZOOM SP- 102, Алюмінієвий, 30.4, 300 mm,
Седло MTB rim DH- 18,
Обід Аюмінієвий подвійний, 26, 1.5, 14G, 36H,
Покришка Wanda P1033, 26*1.95
Втулка Quando KT- 122, Сталь
Касета Shimano MF-TZ21
| Основні | |
|---|---|
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Titan |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 16 кг |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |