Характеристика
РАМА: 26" Алюмінієва
Вилка:ZOOM сталева з амортизатором
Кермо-ZOOM Алюмінієвий
ТОРМОЗА: ZOOM Дисковий алюмінієвий DB-280
ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛИ:Shimano Altus RD-M280
БАНІТКИ: Shimano Моноблок ST-EF51
ШАТУН: CYCLONE Сталевий чорний
ОБОД: 24" TM Dino Алюмінієвий подвійний
ВТУЛКИ:Quando
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Titan |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 16 кг |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Колір | Синій |
| Хід вилки | 60 мм |
| Форм фактор рами | Цілісна |