Характеристика
РАМА: 21" Алюмінієва
Вилка:ZOOM
ТОРМОЗА: ZOOM Дискові механічні, ротор 160 мм
ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛИ:Shimano Tourney TX35
МОНОБЛОК: Shimano ST-EF-40
ШАТУН: CYCLONE
ОБОД: 26" TM Titan подвійний
ВТУЛКИ:Quando
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19,5-21" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Titan |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 15 кг |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |