| Характеристики велосипеда | |
| Матеріал рами | Сталь Hi Ten |
| Розмір рами | 20" |
| Тип гальм | Водні |
| Діаметр коліс | 28" |
| Гальма | v-brake |
| Вилка | Mozo, амортизаційна |
| Ручки перемикання | Shimano SL-RS35, грипшифти |
| Кермо | Сталь, чорний, sandblasted, 640 мм |
| Каретка | Картридж, Neco |
| Шатун | Сталь у пластику, 28*38*48T |
| Педалі | Пластик, на підшипнику |
| Втулка передня | Сталь, 14G 36H |
| Втулка задня | Сталь, 14G 36H |
| Обід | Алюміній, подвійний, 14G 36H |
| Покришки | 28X1.75 |
| Додатково | Крило сталь, підніжка |