| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 17,5 - 19" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Тип амортизації | Передній |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Titan |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 16 кг |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |