| Рама | сталь, 15" |
| Вилка | ZOOM 386A 80 mm |
| Кермова | HT-301 |
| Вынос | сталь |
| Кермо | сталь |
| Підсідельний | сталь |
| Пер. перемикач | Shimano Tourney FD-TY10, 3k |
| Зад. перемикач | Shimano Tourney FD-TZ50, 7k |
| Манетки | Shimano ST-EF51, 7k |
| Пер. втулка | сталь |
| Зад. втулка | сталь |
| Гальма | Zoom DB-280, disk |
| Покришка | Wanda P1033 26 х 1.95 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Стать | Унісекс |